Scheveningen haven.jpg
  1. een-deelauto-van-greenwheels.jpeg
    Judith
    Door Judith Klokkenburg op 10 april 2025 om 15:00

    Betaalbaar deelvervoer met een Ooievaarspas

    Goed nieuws! De raad heeft ons voorstel voor een pilot betaalbaar deelvervoer voor inwoners met een Ooievaarspas aangenomen. 

    Lees meer over "Betaalbaar deelvervoer met een Ooievaarspas"
  2. NederlandDenHaagParkeren2.jpg
    Judith
    Door Judith Klokkenburg op 4 april 2025 om 17:00

    ChristenUnie/SGP stemt niet in met parkeerplannen college: “Onvoldoende oog voor menselijke maat en rol van bewoners”

    Gisteren besprak de gemeenteraad de actualisatie van de Parkeerstrategie. Onder meer de draagvlakmeting en de parkeerdrukgrens (op de drukste momenten is meer dan 90% van de parkeerplekken bezet) verdwijnen als verplicht onderdeel voor het invoeren van betaald parkeren. De ChristenUnie/SGP heeft zich ingespannen om dat te voorkomen.

    Lees meer over "ChristenUnie/SGP stemt niet in met parkeerplannen college: “Onvoldoende oog voor menselijke maat en rol van bewoners”"
  3. morgenstond-aan-het-water-1920x480.jpg
    Judith
    Door Judith Klokkenburg op 1 april 2025 om 09:00

    ChristenUnie/SGP voorzichtig positief over venstertijden betaald parkeren Morgenstond: “Wethouder heeft geluisterd naar groot deel van de wijk.”

    Het college communiceerde in februari dat het in de hele wijk Morgenstond van 9 uur 's ochtends tot middernacht betaald parkeren wil invoeren. De ChristenUnie/SGP was daar niet over te spreken en maakt zich hard voor invoering waar het daadwerkelijk parkeeroverlast oplost.

    Lees meer over "ChristenUnie/SGP voorzichtig positief over venstertijden betaald parkeren Morgenstond: “Wethouder heeft geluisterd naar groot deel van de wijk.”"

Tineke Huizinga in debat bij MTV Cool Politics

woensdag 05 juli 2006 19:00

Discussies over maatschappelijke onderwerpen en op eigenzinnige wijze in debat met politici, dat is Coolpolitics.

In een reeks debatten worden verschillende controversiele thema's bespreekbaar door bij jongeren hun politieke en maatschappelijke belangstelling aan te boren. De debatten zijn inhoudelijk, grootschalig, inspirerend en relevant.

Tineke Huizinga
heeft op 17 juni deelgenomen aan dit politiek discussieprogramma. Het onderwerp was duurzaamheid.

De uitzending is genaamd: Milieu & Klimaatverandering en is uitgezonden op 5 juli 2006.
Herhaling 1 : 7 juli om 16.00u
Herhaling 2 : 8 juli om 17.30u
Herhaling 3 : 11 juli om 23.35u

Bron: www.mtv.nl
Labels
In de media
Tineke Huizinga

« Terug

Reacties op 'Tineke Huizinga in debat bij MTV Cool Politics'

Geen berichten gevonden

Log in om te kunnen reageren op nieuwsberichten.